ZSP Jodłownik

Galerie zdjęć
Zajęcia w Laboratorium Przyszłości - grudzień 2022
           Nasza szkoła skorzystała z programu "Laboratorium Przyszłości". Dzięki temu projektowi mamy pięknie wyposażona pracownię, w której odbywają się różne lekcje. W grudniu pracownię odwiedziły klasy III, IV, V i uczniowie klasy VI na zajęciach specjalistycznych. Dołączamy także zdjęcia uczniów klasy VIII, które nie zmieściły się w galerii za listopad.
           Uczniowie klasy III w Laboratorium Przyszłości w ramach lekcji zajęć edukacji plastycznej wykonywali ozdoby świąteczne. Uczniowie klasy VI na zajęciach specjalistycznych poznawali i utrwalali jednostki długości. Uczniowie klasy IV uczyli się określać kierunki geograficzne przy użyciu kompasu i mapy. Oprócz tego uczyli się orientować mapę w terenie. Pogoda mimo, że grudniowa była tak sprzyjająca że część zajęć można było przeprowadzić w terenie. Klasa V wykonywała makietę Placu Broni z klocków Lego według lektury "Chłopcy z Placu Broni".
Dołączamy także zdjęcia uczniów z klasy VIII, którzy jeszcze w  listopadzie wykonywali w pracowni ozdoby na szkolne obchody Święta Niepodległości.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - aby otworzyć galerię, kliknij na zdjęcie.

Informacje dodatkowe