Nowe monitory interaktywne
Miło nam poinformować , ze nasz szkoła otrzymała dofinansowanie w kwocie 14 000 zł na realizację grantu w ramach
Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności .
Komponent C: Transformacja cyfrowa
Reforma: C2.1: Zwiększenie skali zastosowań rozwiązań cyfrowych w sferze publicznej, gospodarce i społeczeństwie
Inwestycja C2.1.3: E-kompetencje
W ramach zawartej umowy otrzymaliśmy dwa monitory interaktywne.
Dziękujemy za wsparcie umożliwiające dalszy rozwój naszej szkoły.